Bbs 15

Shitet nga: bbs 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
treja flak 4 vrima 049333907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim