Bmw Alufelga 16

Shitet nga: Fellne 27 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bmw Alufelga 16 Gomat e reja te zvicrres 350euro
Bmw alufelga 20M 600euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim