Dy bandasha per bmw 15

Shitet nga: Leutrim 14 Tet 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes dy bandasha per bmw jan me 5 bira dhe 15-tsh .dyt 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim