Dy goma 145-70-13 te reja

Shitet nga: Leutrim 30 Gsh 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te reja 145-70-13 te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim