Dy goma 16 me C

Shitet nga: leutrim. 19 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205 - 65 R 16 C jan te veres dhe shum te rujtne .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim