Dy goma 16 me C

Shitet nga: leotrim 22 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-65 R 16 C jan per dimer dhe ver dmth M+S firma barum firm gjermane dhe jan shum trujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim