Dy goma 17 te veres

Shitet nga: leutrim 01 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-50-R17 te veres Dhe shum te mir a .ssiq shihen Dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim