Dy goma 205-55-16 continental

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-55-16 continental te veres jan fe rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim