Dy goma 225-55-16 M+S

Shitet nga: Leutrim 14 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 225-55-16 per dimer michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim