Dy goma 235-50-18 te veres.viber,whatsap

Shitet nga: Adem 16 Pri 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 235-50-18 jan pirelli dhe kan shara shum tmira. Dy cop vetem 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim