Dy goma 295-35 R -21 e veres

Shitet nga: leutrim 11 Mar 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 295-35-21 te veres Dhe te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim