Dy par fellne per BMW

Shitet nga: besjan 10 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet e veres Jon 650 euro e kto te dimrit Jon 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim