FELLNE GOMA ME THUMA TE REJA175-65-14

Shitet nga: FELLNE E GOMA 17 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 FELLNET ME GOMA M PLUS S 175=65- 14 - 2 COPA JAN TE REJA JAN ARDHUR NGA SUEDIA NUK JAN VOZITUR NE KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim