FELLNE 18 AUDI VW boj ndrrim me fellne per GOLF17

Shitet nga: kushtrimi 03 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten me goma plus i kam dy goma jo me numer te njet 235.40.18 225.40.18 ose ndrrohen me fellne 16 ose 17.
Ne golf 5 I kom pas

049727226

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim