FELLNE 18 PER VW

Shitet nga: FELLNE 18 PER VW 17 Dhj 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 18 per kto lloj veturash vw Golf V, Golf VI, Golf VII, Pasat III, Audi,Mercedes.fellnet Jan te ardhura nga jasht me garancion qe nuk dridhin.mund ti provoni n qdo koh.
Ndrrim nuk boj.
Sms mos dergo.
Tel.049 649 602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim