FELLNE 18 VW E

Shitet nga: fellne 05 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE

NR 18

PER VW

GOLF :V

GOLF :VI

GOLF :VIl

PASAT :C

AUDi :A4

ME GARANCION

QE NUK DRIDHIN

TEL 049 64 96 02Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim