FELLNE 19 COLL ME GOMA TE REJA

Shitet nga: Felge 10 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNET BIN NE KITO VETURA,VW TAURAN,GOLF 5,AUDI.NR TEL O44 332 218,049 332 218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim