FELLNE ME GOMA 195=60=15

Shitet nga: FELLNE 17 Shk 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET ME GOMA 195-60=15 = 4 GOMAT JAN PIRELLI JAN SI TE REJA TE ARDHUR NGA SUEDIA GJENDJE SHUME TE MIRA INFO- 049 613 913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim