FELLNE NR 18 PER VW

Shitet nga: FELLNE PER VW 18 28 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet t ardhura nga jasht.
Me garancion qe nuk dridhin.
Fellnet Jan per kto lloj te
Veturave .
Golf,5,6,7.
Pasat.3C.
Audi A4.
Fellnet Jan nr 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim