FELLNE PER AUDI-17

Shitet nga: FELLNE 13 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NDRROJ FELLNET 17 ME 16,PA KURFAR KOMPENZIMI DHE FELLNET JAN DUKE U PERDORUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim