FELLNE PER AUDI ME GOMA DIMRI 235/55/R17 A8 A6

Shitet nga: Shesblej Shesblej 19 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE PER AUDI 235/55/R17 A8 A6 ME GOMA DIMRI tel 049172180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim