FELLNE PER GOLF 4 ME GOMA SHUM TE MIRA

Shitet nga: vetur 03 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE PER GOLF 4 me goma 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim