FELLNE YLL-13 per ford

Shitet nga: labi 23 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 13-she jan te mira nuk dridhin jan te rujtne dhe te bukra. qmimi i pa diskutushem ndrrim mundem me bo me naj samsung galaxy 3 ose 4 ose me naj iphon te rujtun ju flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim