FELNE BORBET

Shitet nga: Beqir 04 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shum te mira per me shum kontaktoni ne numrin 044213949 dhe 049208801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim