Felge orginal mercedes

Shitet nga: Feha 13 Dhj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felget orginal mercedes jan ne gjendje te mir 16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim