Fellen alumin 16 gom dimri

Shitet nga: 049 201 202 23 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
049 201 202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim