Fellge Origjinale për BMW

Shitet nga: felllge 08 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205/55 R /16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim