Fellge per golf 4 bora pasat

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellget 15-she nuk e kan as ni grrithh shiten me goma ose pa goma . Me goma qmimi 210 euro pa goma 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim