Felln 16 per golf 5 bmw goma dimri

Shitet nga: 049 201 202 21 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ardhuna pej sydije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim