Fellna 15

Shitet nga: Advan 10 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te bukra aluminit 185/55/15coll me goma shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim