Fellna audi A3 2012 17r

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma shum të mira 225/45/17r si të reja
edhe golf 7/6/5 pasat
audi A3/A4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim