Fellna audi A3/a4/A6/A8 Sline

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma shum të mira
golf 5
audi A4. 2007 s line
orgjinal Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim