Fellna golf 4/205/55/16

Shitet nga: mentori 25 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shum të rujtne
golf4
bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim