Fellna golf 6 GTD18 Rorginal

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shumë të rujtne nga germani me goma m+s
225/40/18r
golf 7/6/5
pasat
viti i fellne 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim