Fellne golf 4 bora

Shitet nga: mentori 15 Krr 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205/55/16 me goma të mir m+s
golf 4
bora
audi a3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim