Fellne 14 me gjith guma

Shitet nga: xxx 15 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 me gjith guma jane shume te mira nuk gjujne fellnet jane per VW dhe Opel etj. Gumat 185/65 R14 jane te veres i kom edhe 3 fellne tjera sikur ato siq shihet ne foto munde te kontaktini ne Nr e tele 049 314 356 me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim