Fellne 14-she per Ford Fiesta me bandash dhe goma

Shitet nga: Egzon 12 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne shume te bukura me goma te veres komplet me bandash prej 70 euro. Ndersa foto tjeter sic e shihni te tjerat fellne i kam vetem 3 pal me 4 goma dhe bandash, cmimi 50 euro. Une i kam perdor ne Fordin tim Fiesta. Per me teper, shikoni fotot dhe mos hezitoni te me kontaktoni edhe me Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim