Fellne 14

Shitet nga: bledar 20 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet per golf me 4 bira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim