Fellne 14

Shitet nga: .. 26 Dhj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 14 BBS 4 shrafa nuk dridhin nuk gjujin pa goma.Boj ndrim.wiber kontakti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim