Fellne 15 -urgjent- 044/049 235 470

Shitet nga: Fellne 08 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 urgjent
Me shum info
044/049-235-470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim