Fellne 15 per Volkswagen me goma komplet te reja

Shitet nga: faton 24 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 komplet me goma te reja fellne shumm te mira ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim