Fellne 15 per golf 3

Shitet nga: Enis 13 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per golf 3 me guma tveres fellnet jon shum trujtne , qmimi pak i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim