Fellne 15-she U SHITEN FLM MERRJEP

Shitet nga: Xxxxxxx 09 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne bbs 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim