Fellne 15

Shitet nga: fellne 14 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shume te reja dhe te mira te opelit me 4 bulona i bijne edhe tjerave vetura jane komplet me goma .Dy goma jane 205x55x15 kurse dy jane 195x55x15,gomat jane shum te mire V+S por nuk i kane sharat njejte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim