Fellne 15

Shitet nga: fellne 10 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te ardhuna prej austris,jan 15 me goma te veres, gomat jan tmira shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim