Fellne 15

Shitet nga: Gzim 17 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 /195/50 per gollf 1.2.3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim