Fellne 15she

Shitet nga: imran 20 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 per mercedes nuk dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim