Fellne 16 coll OZ

Shitet nga: 049291805 05 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet numer 16 te firmes OZ me 4 vrima ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura . qmimi eshte i diskutushum. 049291805 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim