Fellne 16 me goma

Shitet nga: Bujar 21 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vetura 16 me goma te veres shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim