Fellne 16-she

Shitet nga: Nexhi 11 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane ne gjendje shume te mire.
Fellnet jane te ardhura nga Suedia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim